beast gel

Beast Gel na Powiększanie Penisa. Opinie, Działanie, Skład, Cena i Gdzie Kupić?

Beast Gel to produkt, który ma pomóc mężczyznom w problemie często spędzającym sen z ich powiek. Chodzi o niedostateczny rozmiar penisa, co często przekłada się na niepowodzenia w życiu seksualnym. Mały członek może być również przyczyną niskiej samooceny, kompleksów oraz wycofania z życia. Niekiedy niezadowolenie z rozmiarów przyrodzenia może przerodzić się nawet w depresję! Producenci środków na powiększanie penisa stają na głowie, by tworzyć coraz bardzie skuteczne środki mające zwiększyć rozmiar członka. Należy do nich również Beast Gel. Jest to preparat w postaci żelu, który – jak obiecuje producent – pozwala zwiększyć rozmiar penisa nawet o 5 centymetrów! Czy to możliwe?

Czy Rozmiar ma Znaczenie?

Nieduży członek może być przyczyną niepowodzeń w relacjach damsko-męskich. Kobiety często są świadome tego, że ich faceci mają bardzo małe przyrodzenia, ale nigdy nie mówią tego wprost, by nie urazić swoich partnerów. Dodatkowo zdarza się, że kobiety nie chcą inicjować igraszek łóżkowych, ponieważ nie są usatysfakcjonowane rozmiarem penisa, nie czerpią przyjemności z seksu, a niektóre z kobiet często podkreślają otwarcie, że NIC nie czują podczas stosunku! Taki fakt może być ogromnym ciosem dla mężczyzny, który często desperacko szuka pomocy w internecie. Istnieje wiele metod powiększania penisa, jednak niektóre z nich takie jak pompki czy ćwiczenia dają krótkotrwałe efekty. Znacznie skuteczniejsze okazują się zabiegi chirurgiczne, jednak stosowanie metod inwazyjnych często przeraża mężczyzn. Boją się oni bólu pooperacyjnego, a dodatkowo nieumiejętnie przeprowadzony zabieg może nieść nieść ryzyko zakażeń oraz nawet trwałej impotencji! Statystyki pokazują, że mężczyźni najchętniej sięgają po produkty naturalne, jak tabletki czy żele. Jednak jak wygląda ich skuteczność?

Beast Gel – Działanie

Beast Gel to produkt, który przeznaczony jest wyłącznie dla mężczyzn mających problemy seksualne wynikające ze zbyt małego rozmiaru penisa. Producent zapewnia, że wystarczy stosować go zaledwie raz dziennie, by trwale zwiększyć rozmiar penisa o 5 cm! Oprócz tego stosowanie żelu niesie za sobą również inne zalety np. zwiększenie długości trwania stosunku czy wzrost energii. Ponadto wytwórca twierdzi, że jego produkt stosowany jest przez gwiazdy filmów erotycznych, które często mogą poszczycić się naprawdę pokaźnymi rozmiarami! Zatem działanie produktu można określić jako różnokierunkowe, gdyż mężczyzna stosujący żel będzie w stanie nie tylko zwiększyć rozmiar penisa, ale również podkręcić energię seksualną, która przyczyni się do jeszcze większej satysfakcji wynikającej z łóżkowych igraszek!

Beast Gel – Skład

Cóż, wygląda na to, że składniki Beast Gel to tajna receptura, dlatego że nie można jej znaleźć w internecie. Kilka źródeł podaje różne wersje dotyczące składu preparatu. Mimo iż skład produktu nie jest do końca jasny, warto wymienić upublicznioną listę składników:

 • Ginko-biloba – poprawia krążenie oraz zwiększa napływ krwi do prącia, co skutkuje natychmiastowym efektem powiększenia oraz twardszą erekcją, która zapewni lepsze doznania.
 • Gingerol – jeden ze składników zawartych w imbirze. Stosowany jest jako olejek eteryczny, natomiast w przypadku Beast Gel pełni głównie rolę afrodyzjaku wyzwalającego ochotę na seks! Dodatkowo gingerol podnosi energię seksualną
 • Muira Puama – naturalny ekstrakt, który często samodzielnie pełni rolę suplementu diety podnoszącego libido. Takie samo działanie wykazuje również w Beast Gel. Odpowiada on za zwiększenie popędu i podniecenia, a także wzmaga apetyt seksualny.

Skład Beast Gel to przede wszystkim naturalne wyciągi, choć ich ilość mogłaby być większa, gdyż istnieje wiele innych naturalnych ekstraktów, które skutecznie podnoszą libido i pozwalają zwiększyć rozmiary członka, bo przecież o to tutaj głównie chodzi!

Beast Gel – Cena i Gdzie Kupić?

Beast Gel możesz zamówić na oficjalnej stronie producenta i aktualnie jest to jedyne miejsce, w którym można nabyć oryginalny produkt. Środek jest niedostępny w aptekach, jak również nie znajdziesz go w sklepie z artykułami erotycznymi. Cena produktu wynosi 139 zł. Nie wiemy, jaka jest pojemność opakowania, ponieważ takiej informacji nie podano. Ciężko zatem stwierdzić, jaka będzie wydajność preparatu. Warto jednak zaznaczyć, że w tej kategorii cenowej można znaleźć produkty dużo lepsze z gwarancją satysfakcji np. Member XXL.

Beast Gel – Opinie

Opinie na temat Beast Gel są różne. Część mężczyzn podkreśla, że udało im się zwiększyć rozmiar penisa, ale efekty odbiegają od tego, co gwarantuje producent. Dodatkowo u części facetów po zakończeniu kuracji, długość i grubość penisa wróciła do pierwotnych rozmiarów. Z kolei inna grupa mężczyzn jest niezadowolona pisząc, że jedyne, co dostrzegli po zastosowaniu Beast Gel to uczucie ciepła i lekkie mrowienie. Niestety produkt nie podlega ochronie gwarancyjnej, w związku z czym zwrot pieniędzy jest niemożliwy. Ponadto dane producenta nie zostały ujawnione w internecie, co oznacza, że nie ma żadnej drogi kontaktu.

Żel wywołał u mnie przyjemne uczucie ciepła i lekkie mrowienie, jednak oczekiwałem czegoś bardziej WOW. Przede wszystkim zależało mi na powiększeniu penisa. Drugi raz na pewno nie kupię Beast Gel! — Jacob

Zachęciła mnie cena i pozytywne opinie, niestety w moim przypadku środek ten totalnie się nie sprawdził. Chciałem odesłać produkt, bo działanie jest niezgodne z oczekiwaniami, ale nie ma żadnego adresu kontaktowego. – Neil

Opinie wydają się potwierdzać znikomą skuteczność produktu, jednak ostateczny wybór należy do Ciebie! Możemy jednak coś Ci doradzić…

Member XXL – Specjalista w Powiększaniu Penisa!

Jeżeli szukasz nieinwazyjnej i naturalnej metody powiększania penisa, wówczas warto sięgnąć po produkt polecany przez ekspertów oraz samych mężczyzn. Chodzi oczywiście o Member XXL. To środek w pełni bezpieczny o naturalnym składzie, a jego stosowanie nie wywołuje żadnych efektów ubocznych.

Więcej informacji na stronie producenta www.memberxxl.pl.

Member XXL to (w przeciwieństwie do Beast Gel) wieloskładnikowa formuła opata o naturalne ekstrakty, m.in. cytryniec chiński, szafran, korzeń żeń-szenia czy pieprz czarny. Taki skład to gwarancja działania oraz bezpieczeństwo stosowania. Produkt objęty jest 90-dniową gwarancją satysfakcji, co oznacza zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z efektów! Jest to niewątpliwie kusząca propozycja. Dodatkowo smaku dodaje fakt, że w promocji 3+3 kupując 3 opakowania, 3 kolejne otrzymasz całkowicie za darmo!

Member XXL – Dlaczego Warto?

Member XXL przeznaczony jest facetów, którzy chcą w bezinwazyjny i szybki sposób powiększyć penisa!

 • Zwiększa rozmiar członka pozostawiając trwałe efekty.
 • Pozwala uzyskać większą, grubszą i twardszą erekcję.
 • Stymuluje pożądanie oraz wyzwala energię seksualną.
 • Podnosi libido.
 • Produkt przebadany i w 100% bezpieczny.
 • Świetnie opinie ekspertów oraz mężczyzn stosujących produkt
 • Dyskretna wysyłka.
 • 90-dniowa gwarancja satysfakcji – efekty albo zwrot pieniędzy!
 • Dzięki Member XXL Twój penis stanie się większy, a Ty odzyskasz pewność siebie oraz zadowolenie z seksu.
 • Ale… przede wszystkim twoja partnerka będzie zachwycona!

Przewaga Member XXL nad Beast Gel to przede wszystkim potwierdzona skuteczność, jakość oraz wydajność produktu. Member XXL jest obecnie liderem wśród tabletek na powiększanie penisa, które cieszą się tak dużym zainteresowaniem i zadowoleniem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *